KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272391
*
nr 1327 2391
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. "Grusväg vid Stenkyrka", Gotland. Signerad T Ingelse, daterad 89. Olja på duk, 46x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 maj 2020
kl 19:10:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 14:33:35
1
100 kr
18/5 19:01:20
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gotland gotlandsmotiv gotländskt motiv gottland motiv från gotland olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:50
*
Oljemålning
nr 1327 2391
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. "Grusväg vid Stenkyrka", Gotland. Signerad T Ingelse, daterad 89. Olja på duk, 46x55 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 maj 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 14:33:35 | 1 | 100 kr |
18/5 19:01:20 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gotland gotlandsmotiv gotländskt motiv gottland motiv från gotland olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:50